שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים

כל נהג יודע, שאף פעם לא כדאי להסתמך רק על מפתח בודד לרכב. במקרים רבים המפתח משום מה מסרב להיענות לניסיונות שלנו ואז אנחנו מוצאים את עצמנו במצב מביך למדי. מאחרים לעבודה, או לכל מקום אחר ומפסידים זמן רב. 

חשוב לדעת, ששכפול מפתחות לרכב לא מומלץ לעשות אצל כל אחד. חשוב למצוא את המנעולן המקצועי, האמין והישר עליו אנחנו סומכים ורק אצלו לבצע את העבודה.

שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים – רק אצל קובי שלמה

קובי שלמה מציע את העבודה המקצועית ביותר בכל תחום המנעולים. החל בפריצה מקצועית בעת הצורך, כאשר הנהג עומד מחוץ למכונית ולא מצליח לפתוח אותה או לחילופין לנעול אותה בטרם הוא משאיר אותה בחנייה, וכלה בהחלפת המנעול במנעול חדש ושכפול מפתחות בהתאם לרצון הלקוח.

כאשר אתם עומדים לשכפל את מפתחות הרכב שלכם עליכם לשים דגש על כמה דברים ולפעול מתוך ערנות כדי לשמור על הביטחון שלכם.

  • • משכפלים את המפתחות רק אצל מנעולן מוסמך – רק מנעולן שלמד את המקצוע באופן מסודר וחווה ניסיון בשטח, הוא המנעולן שישכיל להתמודד היטב עם המשימה. הוא ידע לתקן עבורכם את המנעול, תוך שהוא מצליח להתמודד עם כל סוג של מנעול גם אלו המתוחכמים ביותר. הוא ידע לשכפל עבורכם את המפתח באופן המדויק ובדרך כלל תהיה לו תעודת הסמכה וגם רישיון לעסוק בתחום הרגיש של פורץ רכבים ומנעולן לשכפול מפתחות לרכב ולבית.
  • • משכפלים את המפתחות רק אצל מנעולן אמין וישר – רק מנעולן ישר דרך בעל ניקיון כפיים יוכל לעסוק כמנעולן. המנעולן יידרש גם להחזיק בתעודת יושר מטעם המשטרה כאשר המשטרה מעידה כי המנעולן הוא ללא כל עבר פלילי וניתן לסמוך עליו בלב שקט.
  • שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים
-->